۱۳۸۹ مرداد ۱۳, چهارشنبه

فیلم و تصویر از حضور سازمان جوانان حزب پان ایرانیست بر سر مزار زنده یاد اکبر محمدیتصاویر بالا مربوط است به حضور سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در ۱۳ امرداد ماه ۱۳۸۵ بر سر مزار اکبر محمدی است. در این مراسم اعضای سازمان جوانان بارها آهنگ های خون از سرور شهید عاملی تهرانی را دست جمعی خواندند و سرور حجت کلاشی به عنوان مسئول سازمان جوانان بیانیه حزب به مناسبت درگذشت اکبر محمدی را با عنوان "بابی ساندرز را فراموش کنید اینک اکبر محمدی قهرمان شماست" را برای حاضرین خواندند. شایان ذکر است به دلیل تدابیر فوق العاده امنیتی وزارت اطلاعات، بسیاری از سروران جوان برای جلوگیری از ممانعت برای حضور در این مراسم از چند روز قبل در مسافر خانه های آمل اقامت گزیده بودند.گل بسیار بزرگی که با نشان حزب تزئین شده بود و در تصویر نیز مشهود است بر روی مزار اکبر محمدی قرار گرفت. همچنین بیانیه حزب در تیراژی بالا میان حاضرین در مراسم پخش شد. اکبر محمدی از دانشجویان متهم ردیف اول کوی دانشگاه تهران(۱۸ تیر ۷۸) بود که پس از سال ها تحمل رنج زندان در ۸ امرداد ۸۵ در زندان اوین دیده از جهان فروبست یاد این قهرمان ملی هیچگاه از خاطر ملت ایران فراموش نمی شود.
از جمله ي شركت كنندگان در اين مراسم محمد باقر باطبی، ( پدراحمد باطبي) و سميه بينات (همسر سابق احمد باطبي) و خانواده ي زنداني سياسي اميرحشمت ساران( موسس جبهه اتحاد ملی که در سال ۸۷ در زندان رجایی شهر درگذشت)،کوروش احمدی(فعال هوادار سلطنت که در شهر وان ترکیه درگذشت)،احمد زيد آبادي (روزنامه نگار)،عبدالله مؤمني (سخنگوي ادوار تحكيم وحدت) ، سرور قدرت الله جعفري (قائم مقام دبير كل و عضو شوراي عالي رهبري حزب پان ايرانيست) ، سرور مهندس رضا كرماني (عضو شوراي عالي رهبري حزب پان ايرانيست)،سرور حجت کلاشی(مسئول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست) و تعدادی از اعضای سازمان جوانان حزب پان ایرانیست و بسیاری دیگر از شخصیتها و فعالان سیاسی و مدنی بودند. در این مراسم منوچهر محمدی با پوشیدن پیراهن اکبر محمدی یاد او را گرامیداشت، پدر اکبر محمدی نیز در حالی که به شدت میگریست از حاضران خواست تا راه اکبر را ادامه دهند.

گل جهان اشرف پور مادر اکبر محمدی با گذاردن شیرینی و گل بر مزار اکبر محمدی یاد او را گرامیداشت.

مراسم بزرگداشت شهيد اكبرمحمدي پس از پذيرايي از شركت كنندگان به وسيله ي خانواده ي او با خواندن سرود ای ایران بر مزار او به پایان رسید.

در لینک زیر فیلمی ناقص و مطرح نشده ای متعلق به حضور سازمان جوانان حزب، در سایت یوتوب قابل مشاهده است از این مراسم فیلم کامل و با کیفیتی موجود است که پس از ادیت نهایی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.
تمامی وبلاگ های پان ایرانیستی منجمله آرشیو 5 ساله ما از سرور بلاگفا به دستور مراجع قانونی!حذف شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر