۱۳۸۹ شهریور ۶, شنبه

دختران مجاهد این روزها...

شادروان عبدالعظیم رضایی مولف کتاب تاریخ ده هزار ساله ایران در باب مجاهدت های مشروطه خواهان و آزادیخواهان تبریزی به تفصیل در کتابش سخن رانده است قسمتی از آن روایت را تقدیم می کنیم به شیوا نظر آهاری که قرار است روز سیزدهم شهریورماه در بیدادگاه انقلاب محاکمه شود:

یک روز مجاهدی را به انجمن حقیقت آوردند تا او را معالجه کنند.مجاهد سر به زیر داشت و نمی گذاشت زخمش را ببندند. ستارخان به او نزدیک شد و گفت: چرا از معالجه خود جلوگیری می کنی؟ مجاهد دیده به دیده ستارخان دختر اشک در چشمانش حلقه زد گفت من دخترم و اینها نامحرم. ستارخان شگفت زده شد و گفت:دخترم،مگر من مرده بودم که تو به مجاهدین پیوستی؟ دختر گفت صدها مثل من دختر در لباس مردانه می جنگند.آنگاه ستارخان دو مجاهد را فرستاد تا مادرش را به انجمن بیاورند و دختر را معالجه کنند.

پاینده ایران

۲ نظر:

  1. زنده باشید دلیران وطنم که مردانگی نه به نام و جنس بلکه به همت والای شماست که آبرو میابد

    پاسخحذف
  2. soe estefade az matne shadi sadr dar mored shiva nazar ahari. khahesh mikonam vakonesh neshon bedin

    شادی صدر – به درستی – هیاهوهای تبلیغاتی این مدافعین جعلی حقوق بشر را روندی خطرناک برای شیوا نظر آهاری می داند و معتقد است که اگر کار آنها به همین شیوه ادامه پیدا کند عملا” ممکن است فضایی را بوجود آوردند که در آن قاضی پروندهء شیوا نظر آهاری و مقامات امنیتی کشورمان تاملی را که تا امروز به خرج داده اند کناری بگذارند و واقعا” برای شیوا نظر آهاری حکم اعدام درخواست و صادر کنند


    http://balatarin.com/permlink/2010/9/3/2176642

    پاسخحذف